Productes
Màquina de neteja de tubs d'intercanviador de calor
Pot netejar tubs de flexió S, tubs de flexió L
Velocitat del raspall:0-1400rpm (ajustable)
Aplicació: Φ6.35-Φ200mmΦ
Potència: 1500 W
Preu:1400-$1560
Funció
KT-302
La màquina de neteja de tubs d'intercanviador de calor KT-302 té un disseny de tipus dividit. Aquest disseny permet que la màquina pugui funcionar dins del tub. Pot netejar tot tipus de tubs de material com ara tubs de coure, tubs d'acer, tubs de ferro i acer inoxidable. tubs. També pot netejar tots els tubs rectes i doblegats.
Paràmetre de producció
| Màquina de neteja de tubs d'intercanviador de calor | |
| Voltatge | 220V/50Hz |
| Font d'alimentació | 1500W |
| Velocitat del raspall | 0-1400rpm (ajustament) |
| Pes de la unitat de control | 8KG |
| Pes de la unitat principal | 44 KG |
| Dimensió de la unitat de control | 360 * 200 * 175 mm |
| Dimensió de la unitat principal | 700 * 230 * 300 mm |
| Diàmetre del tub aplicable | 16-200mm |
| Funció | Pot netejar tubs rectes i doblegar |
Característiques de producció
01.Tipus dividit, fàcil d'operar i moure.
02.0-1400L'ajust de velocitat de rpm pot aplicar tot tipus de tubs.
03. El parell és l'ajust per allargar la vida útil de l'eix.

Accessoris estàndard:
1.eixos flexibles
2. Cap d'eina d'acer aliat
3. raspall de filferro d'acer inoxidable
4.Acoblament
5.Interruptor de peu
Tub d'aigua de 6,20 m
Servei postvenda
En primer lloc, l'empresa ofereix una garantia sobre el producte que cobreix qualsevol defecte o mal funcionament que es pugui produir. Això garanteix que els clients puguin confiar en la fiabilitat i durabilitat del producte. En cas de problemes, l'empresa ofereix reparació o substitució de peces durant el període de garantia.
En segon lloc, l'empresa ofereix serveis d'atenció al client que estan disponibles durant tot el dia. Els clients poden connectar-se amb l'equip d'assistència per telèfon, correu electrònic o xat en línia i rebre assistència ràpida amb qualsevol consulta o preocupació que puguin tenir.
En tercer lloc, l'empresa ofereix serveis de manteniment per mantenir la màquina en òptimes condicions. Aquests serveis inclouen revisions periòdiques, neteja i reparacions per garantir que la màquina segueixi funcionant al màxim.
A més, l'empresa ofereix formació i suport als clients sobre com utilitzar el producte de manera eficaç. Això garanteix que els clients treuen el màxim profit de la màquina i poden assolir els seus objectius de neteja amb facilitat.
Aplicació


Exposició de casos

Etiquetes populars: màquina de neteja de tubs d'intercanviador de calor, Xina, fàbrica, preu, barat, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Potser també t'agrada
Enviar la consulta





