Productes

Netejador de tubs de caldera de tipus dividit KT - 302 econòmic
Estàs cansat de lluitar amb els tubs de la caldera bruts i obstruïts? No busquis més! El nostre netejador de tubs de caldera de tipus dividit KT-302 està aquí per revolucionar la vostra experiència de neteja de tubs. Dissenyat amb tecnologia avançada i un disseny fàcil d'utilitzar, aquest netejador és l'opció perfecta per a una àmplia gamma de tasques de neteja de tubs.
Funció
descripció del producte
El netejador de tubs de caldera KT-302 pot netejar tubs de coure, tubs d'acer normals, tubs de ferro, tubs d'acer inoxidable i altres materials dels tubs. Pot netejar tubs rectes, tubs de colze, com ara tubs de flexió S, tubs de flexió en L, tubs verticals, tubs horitzontals, etc. És adequat per a la neteja de tubs de paret d'aigua, tubs de calderes, tubs d'intercanviador de calor i altres tubs de neteja.
Avantatges del producte
Conservació d'energia, protecció del medi ambient
* Disseny dividit
* Disseny de mida compacta
* Es pot netejar a la caldera
La velocitat del raspall és un ajust continu
* Ajust continu de 0 a 1400 rpm
* Satisfer les necessitats de diferents condicions de treball
El parell és ajustable
* Amplieu la vida útil de l'eix flexible
* Canvieu el mode de transmissió del parell
Especificació
| Fitxa tècnica | |
| Model núm. | KT-302 |
| Nom | Netejador de tubs de caldera |
| Tensió | 220-240V/110V |
| Poder | 1500W |
| Velocitat del raspall | 0-1400 rpm (ajustable en continu) |
| Eix flexible | 6/8/10/12/16/22 * 7,6 m (es pot personalitzar) |
| Pes | 44 KG |
| Mida | 360 * 200 * 175 mm; 620 * 230 * 350 mm |
| paquet | Exporta el paquet estàndard |
| Diàmetre del tub aplicable | 6,5-200 mm |
| Llista d'embalatge estàndard | Unitat principal: 1 unitat Eix flexible: 1 unitat Broca d'aliatge: 2 unitats Raspall: 10 unitats Tub d'aigua: 20m * 1pc Interruptor de peu: 1 unitat |
imatges de detall



Preguntes freqüents
1, És neteja química? A: No, neteja 100% física, sense danys als conductes.
2, sou fabricant o empresa comercial?
R: Som fabricants. Tots els nostres productes són desenvolupats per nosaltres mateixos.
3, quant de temps triga a lliurar-se?
R: Enviem el mateix dia, segons la logística, normalment podem arribar al món en 7-14 dies.
4, Ofereix garantia i suport tècnic?
R: Oferim 1 any de garantia, suport tècnic sense temps limitat.
5, podem personalitzar el producte?
R: És clar, donem la benvinguda al projecte personalitzat, fins i tot podem desenvolupar nous productes segons les vostres necessitats.
Etiquetes populars: netejador de tubs de caldera de tipus dividit kt - 302 econòmic, Xina, fàbrica, preu, barat, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Potser també t'agrada
MésEines de neteja de calderes de tubs de foc
MésNetejador de tubs d'ebullició
MésNetejador de tubs de caldera amb trepant d'aliatge dur
MésNetejador portàtil de tubs de refrigeració de conden...
MésKT-306 Màquina de neteja de tubs de caldera industri...
MésLa planta de calefacció utilitza maquinària especial...
Enviar la consulta
