Productes
Equip de neteja de conductes d'aire
1. S'utilitza per al netejador de conductes d'aire condicionat
2. neteja amb 2800W de gran potència
3. velocitat 0-1400rpm ajustable
4. aplicable per a conductes de 100-800mm
5. Interval del conducte d'aspiració 100-500mm
6. Capacitat d'aspiració 1180CFM (2000m³/h)
7. fust 15m o personalitzat
8. Preu: 2800-$3200
Funció
KT-836-Un equip de neteja de conductes d'aire
Avantatges:
1. Eix de 15 metres de llarg amb màniga protectora, bona resistència a la calor, pot funcionar durant molt de temps.
2. Potent motor de 1500 W per garantir una alta velocitat, 0-1400rpm ajustable en continu, es poden netejar els conductes horitzontals i verticals.
3. Raspall cap endavant i cap enrere, es pot ajustar en qualsevol moment, aquesta funció, a més de fer que la neteja dels conductes no tingui un angle mort més enllà, si s'enganxa accidentalment en passar la corba, també pot fer que l'eix restableixi l'activitat mitjançant aquesta funció.
4. Oferim un dispositiu de control remot, un treballador pot operar l'eix alhora que pot ser molt convenient ajustar l'eix, per estalviar els costos laborals. Si no hi ha comandament a distància, s'ha de deixar un treballador per fer funcionar el panell de la màquina.
5. La força d'aspiració del netejador de conductes d'aire al mercat és generalment d'uns 400 cfm i la nostra màquina pot arribar als 1180 cfm. La forta força d'aspiració no només pot garantir l'aspiració completa, sinó també el rang d'aspiració més gran.

Per què hem de netejar els conductes de l'aire condicionat?
Tot i que la major part del conducte de ventilació de casa teva està amagat, pots comprovar els orificis de ventilació i retorn, estan bruts? Traieu la coberta de ventilació i inspeccioneu els conductes. El metall està cobert de pols?
El vostre sistema de climatització recollirà contaminants com ara bacteris. I aquestes partícules es poden difondre per tota casa fins a cinc o set vegades al dia. Això pot afectar les condicions de salut, provocar al·lèrgies o asma.
El netejador de conductes d'aire condicionat no només fa que el vostre sistema de climatització funcioni de manera més eficient. També pot reduir la pèrdua de funcionament de la màquina i garantir una vida útil més llarga.
Llista d'embalatge:
| Unitat principal | 1pc |
| Mànega | 15 m * 1 unitat |
| Raspall | 300/400/500/600 mm, 1 unitat per a cada mida |
Preguntes freqüents:
P1: Sou fabricant de maquinària o empresa comercial?
A1: Som un fabricant de màquines fiable i us podem oferir el millor servei. Les nostres màquines es poden personalitzar segons els requisits dels clients. Benvingut a visitar la nostra fàbrica!
P2: Tens un manual o un vídeo d'operació per saber-ne més sobre la màquina?
A2: Sí, tenim videotutorials per a l'ús de la màquina, i els nostres tècnics també respondran les vostres preguntes en línia en qualsevol moment
P3: Oferiu garantia?
A3: Oferim 1 any de garantia, assistència tècnica sense límit de temps.
P4: Podeu posar la nostra marca a la màquina?
A4: sí, OEM acceptable.
| Nom del producte | Netejador de conductes d'aire condicionat |
| Model núm. | KT-836-A |
| Poder | 2800w |
| Voltatge | 220-240opció v/110v/120v |
| Freqüència | 50HZ/60HZ |
| Velocitat del raspall | 0-1400rps ajustable en continu |
| Mànega | 15 m o longitud personalitzada |
| Gamma de conductes aplicable | 100-800mm |
| Gamma de conductes d'aspiració | 100-500mm |
| Capacitat d'aspiració | 1180 CFM (2000 m³/h) |
| Càmera | HD |
| Pes de la unitat principal | 45 kg |
Etiquetes populars: equip de neteja de conductes d'aire, Xina, fàbrica, preu, barat, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Potser també t'agrada
Enviar la consulta



