Productes
Equips i eines de neteja de conductes d'aire
Equips i eines de neteja de conductes d'aire
Càmera per opció
Preu:2600-$2700
Funció
Avantatges:
1. Unitat principal equipada amb una pantalla HD de 10-polzades, càmera de 1080P, píxels alts i vídeo clar.
2. Velocitat del raspall 0~1400 rpm ajustable en continu, disseny automàtic de gir cap endavant i cap enrere.
3. Gran succió per a 1180CFM.
4. Àrea de neteja aplicable 100~800mm.
5. Mànega llarga d'aspiració de 15 metres, es pot personalitzar 25 metres.
6. Control manual i remot d'equips i eines de neteja de conductes d'aire.
7. Els equips i eines de neteja de conductes d'aire són adequats per a la neteja de conductes rodons, rectangulars, horitzontals i verticals.
Especificació
| Fulla de dades tècniques | |
| Model núm. | KT-836 |
| Nom | Equips i eines de neteja de conductes d'aire |
| Voltatge | 220-240V/110V |
| Poder | 2800W |
| Velocitat del raspall | 0-1400rpm, ajustable en continu |
| Capacitat d'aspiració | 2000m³/h |
| Càmera | Càmera HD, pantalla LCD HD de 10". |
| Mànega | 50 mm * 15 m (es pot personalitzar) |
| Llum | Far LED |
| Conducte aplicable | Vertical, horitzontal, rodó, rectangular |
| Interval de conductes aplicable | 100-800mm |
| Gamma de conductes d'aspiració | 100-500mm |
| Pes | 45 kg |
| Mida de la unitat principal | 460 * 402 * 762 mm |
| paquet | Caixa de fusta d'exportació |
| Llista d'embalatge estàndard | Unitat principal: 1 unitat Mànega: 15 m * 1 unitat Raspall: 300/400/500/600 mm, 1 unitat per a cada mida |
Els mètodes de neteja dels conductes d'aire varien, però associacions com Anhui Kuaitong han establert alguns estàndards molt necessaris. En general, els sistemes HVAC de les empreses de neteja de conductes netegen en quatre passos:
- Accés al sistema
- Afluixant els contaminants
- Recollint les runes i
- Higienització de la canalització
Foto del producte



PMF
P 1: Com puc obtenir el preu?R: Normalment cotitzem en un termini de 24 hores després de rebre la vostra consulta (excepte cap de setmana i festius). Si és molt urgent per obtenir el preu, envieu-nos un correu electrònic o poseu-vos en contacte amb nosaltres d'altres maneres perquè puguem oferir-vos un pressupost
P 2: Puc comprar mostres fent comandes?
A: Sí. Si us plau , no dubti en contactar amb nosaltres .
P 3: Quin és el vostre temps de lliurament?
R: Depèn de la quantitat de la comanda i de la temporada que feu la comanda. Normalment podem enviar en un termini de 3-7 dies per a petites quantitats.
A: T/T, Western Union, L/C i Paypal. Això és negociable.
P 5: Quin és el mètode d'enviament?
R: Es podria enviar per mar, per aire o per express (EMS, UPS, DHL, TNT, FEDEX i ect). Si us plau, confirmeu amb nosaltres abans de fer comandes
Etiquetes populars: equips i eines de neteja de conductes d'aire, Xina, fàbrica, preu, barat, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Potser també t'agrada
Enviar la consulta



