Productes
Funció
Especificació
| Fitxa tècnica | |
| Model no. | KT-988 |
| Nom | Robot d'inspecció de conductes d'aire |
| Voltatge | 220-240V |
| Poder | 200W |
| Cable | 30L |
| Llums UV | 18W |
| Càmera | Sí |
| Mida del gabinet | 480*350*220mm |
| Mida del robot | 225*280*103mm |
| Paquet | Exporta el paquet estàndard |
| Llista d'embalatge estàndard | Unitat principal 1pc Robot d'inspecció 1pc |
| Avantatges | Càmera 1.HD 2.LLUM LED Pantalla de visualització 3.HD 4.Recollida i inspecció de pols El braç 5.Robot es pot aixecar lliurement 6.Comandament a distància Llums UV 7.per a la desinfecció |
Foto del producte

Avantatges del robot d'inspecció del conducte d'aire
1. Moviment del braç del robot de cinc eixos. El braç del robot d'inspecció de conductes d'aire adopta dos modes, un és el mode bàsic, l'altre és el mode avançat; Moviment uniaxial en mode bàsic, moviment avançat de cinc eixos (movent-se en el sistema de coordenades).
2. S'adopta l'algorisme de model DH per a un ús més precís i flexible.
3. L'obertura màxima de l'urpa robot d'inspecció del conducte d'aire és de 170 mm, que pot girar en una direcció axial de 180 graus.
4. Càmera HD d'angle de 165 graus d'ample, 360 graus sense monitorització d'angle mort.
5. Robot d'inspecció de conductes d'aire està equipat amb focus d'il·luminació led forts.
6. El gabinet de control està equipat amb una gran pantalla de pantalla HD de 9 polzades amb píxels alts i el vídeo és clarament visible.
7. S'adopta el servomotor industrial, amb un angle precís i un moviment precís (dos modes: un és la sobrecàrrega i l'apagueu, i es pot utilitzar després de tornar a encendre l'energia; Un altre tipus de descàrrega automàtica de sobrecàrrega.
8. Línia de dades portàtil, disseny de tipus carretó, la línia de dades que plana sobre el carretó, fan que el general sigui bonic i generós, el carretó pot empènyer i estirar, el transport convenient, la vareta del carretó és plegable, fàcil de transportar.
9. El gabinet de control adopta un disseny portàtil, que és fàcil de transportar. El gabinet general està dissenyat amb engrossiment.
PMF
P: Tens alguna certificació?
R: Sí, totes les nostres màquines estan aprovades.
P: Quin és el vostre servei d'enviament?
R: Podem prestar serveis per a enviament marítim, enviament aeri i enviament exprés.
P: Quin és el teu problema de l'entrega?
R: El nostre termini de lliurament ordinari és FOB Shanghai. També acceptem EXW, CFR, CIF, DDP, DDU, etc. T'oferirem les despeses d'enviament i podràs triar la que més et convingui i sigui efectiva.
Etiquetes populars: robot d'inspecció de conductes d'aire, Xina, fàbrica, preu, barat, lifa, rotobrush, Teinnova, camí
Potser també t'agrada
Enviar la consulta

