Productes
Netejador de conductes amb càmera
1. S'utilitza per al netejador de conductes d'aire condicionat
2. neteja amb 2800W de gran potència
3. velocitat 0-1400rpm ajustable
4. aplicable per a conductes de 100-800mm
5. Interval del conducte d'aspiració 100-500mm
6. Capacitat d'aspiració 1180CFM (2000m³/h)
7. fust 15m o personalitzat
8. Preu: 2800-$3200
Funció
KT-836-Un netejador de conductes amb càmera
Avantatges:
1.2000 m³/h Una forta succió aspira la pols mentre el raspall l'escombra, assegurant l'abast de la succió.
2. La mànega de 15 M pot satisfer la majoria de les necessitats de neteja de canonades, si necessiteu una mànega més llarga, poseu-vos en contacte amb nosaltres per a la vostra personalització.
3. Interval de neteja de conductes 100-800mm, oferim una peça de cada raspall de 300/400/500/600 mm, també raspalls de mida personalitzada si ho necessiteu.
4. 220-240V/110V-120Opció V, endoll de la UE, endoll dels EUA, endoll universal, som fabricants, l'endoll i la tensió de treball es poden personalitzar, convenient per fer negocis a diferents països .

Per què hem de netejar els conductes de l'aire condicionat?
Els residus poden escurçar la vida útil dels conductes.
Els conductes nets milloren la qualitat general de l'aire de casa teva, facilitant la respiració de tothom. La neteja dels conductes també manté eficaç el sistema de climatització.
Quan hi ha menys residus a les vies respiratòries, el flux d'aire és suau i troba menys resistència. També es redueix al mínim la tensió dels ventiladors i motors del sistema, cosa que els permet funcionar sense problemes i durant períodes de temps més llargs.
Quan la qualitat de l'aire és deficient, l'aire contaminat dels conductes pot emmalaltir. La salut física de les persones amb asma, bronquitis i altres malalties respiratòries està en risc. Els atacs d'asma poden ser causats per alts nivells de partícules a l'aire. L'excés d'humitat al sistema de fontaneria augmenta la possibilitat de floridura, que pot ser un problema greu per a les persones que ja són susceptibles.
Llista d'embalatge:
| Unitat principal | 1pc |
| Mànega | 15 m * 1 unitat |
| Raspall | 300/400/500/600 mm, 1 unitat per a cada mida |
Preguntes freqüents:
P1: Quan enviareu després de la comanda?
A1: Normalment 3-5 dies per enviar, màquines personalitzades potser més llargues, enviament per vaixell, enviament aeri i enviament per tren.
P2: Podríeu fer OEM
A2: Sí, podem personalitzar el vostre logotip, panell d'idioma personalitzat, amb embalatge neutre.
P3: Teniu manual d'usuari otècnica orientació
A3: Sí, enviament manual d'usuari amb màquina junts, també oferim ensenyament de vídeo si necessiteu ajuda.
| Nom del producte | Netejador de conductes d'aire condicionat |
| Model núm. | KT-836-A |
| Poder | 2800w |
| Voltatge | 220-240opció v/110v/120v |
| Freqüència | 50HZ/60HZ |
| Velocitat del raspall | 0-1400rpm ajustable en continu |
| Mànega | 15 m o longitud personalitzada |
| Gamma de conductes aplicable | 100-800mm |
| Gamma de conductes d'aspiració | 100-500mm |
| Capacitat d'aspiració | 1180 CFM (2000 m³/h) |
| Càmera | HD |
| Pes de la unitat principal | 45 kg |
Etiquetes populars: netejador de conductes amb càmera, Xina, fàbrica, preu, barat, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Potser també t'agrada
Enviar la consulta



