Productes
Netejador de conductes de ventilació d'eix flexible
Màquina de neteja de conductes d'aire d'eix flexible i conductes de climatització
Model: KT-926
Preu: 900-$1000
Funció
Atribut del producte
El netejador de conductes de ventilació d'eix flexible KT-926 és una màquina portàtil de neteja de canonades de ventilació que consta de tres parts: host de potència, eix flexible i capçal de raspall. Tot i que el cos principal no és gran, l'equip pot eliminar de manera eficient la pols i l'escala per a la neteja de canonades grans. La potència del motor és gran i pot aconseguir una neteja de fins a 30 metres d'operació de llarga distància. El raspall de neteja de l'equip està fet de material de niló i les truges són denses i gairebé esfèriques, que es poden netejar completament sense racons morts i sense cap dany a la canonada.
La necessitat de netejar la pols a la canonada
Amb les diferents condicions de treball i el canvi de condicions de treball, la quantitat de pols llançada a la canonada continua augmentant, la qual cosa tindrà un gran impacte en el funcionament òptim del sistema. Una gran quantitat d'acumulació de pols a la canonada provocarà una sèrie de problemes en el sistema, com ara la reducció de l'eficiència de l'equip, un entorn de treball deficient, una explosió de pols, etc., que amenacen seriosament la producció i la seguretat de la vida de les persones.
Imatge del producte



Sobre nosaltres
Kuantong Pipe Cleaning Technology Co., Ltd. s'especialitza a oferir als clients equips de neteja de canonades, agents de neteja de canonades, serveis de neteja de canonades, formació en neteja de canonades de les solucions generals de neteja de canonades, és oferir proveïdors de serveis de solucions de neteja de canonades industrials únics.



els nostres serveis
1. Garantia: un any per a la màquina principal, excloent les peces de fàcil desgast. Durant aquest període, en cas de dany o avaria, repararem per substituir la peça de recanvi lliurement, mentre que el comprador ha de suportar el transport de mercaderies a l'estranger.
2. Recanvis: Oferim recanvis durant tot l'any a preu de cost per als nostres antics clients.
3. Funcionament i manteniment: us oferirem un manual d'operacions detallat, assegurant-vos que el podeu utilitzar perfectament.
4. Servei en línia: la teva pregunta serà contestada en 24 hores durant els dies laborables, 48 hores durant les vacances.
| Fulla de dades tècniques | |
| Model núm. | KT-926 |
| Nom | Màquina de neteja de conductes |
| Voltatge | 220-240V/110V |
| Poder | 550W |
| Velocitat del raspall | 0-1400rpm, ajustable en continu |
| Mànega | 16 mm * 15 m (es pot personalitzar) |
| Gamma de conductes aplicable | 50-800mm |
| Actual | 7A |
| Pes | 35 kg |
| Mida | 440 * 240 * 320 mm |
| paquet | Exporta el paquet estàndard |
| Llista d'embalatge estàndard | Unitat principal: 1 unitat Mànega: 1 unitat Raspall: 300/400/500/600 mm, 1 unitat per a cada mida |
Etiquetes populars: netejador de conductes de ventilació d'eix flexible, Xina, fàbrica, preu, barat, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Potser també t'agrada
Enviar la consulta



