Productes
Funció
KT-988L'equip d'inspecció de conductes i climatització és un robot de detecció d'intel·ligència artificial, que s'utilitza per recollir mostres de pols en diversos conductes d'aire, inspeccionar bacteris i detectar la qualitat de l'aire. L'equip d'inspecció de conductes i climatització KT-988 és de mida petita i es mou lliurement en un espai fosc i estret. El disseny global de l'estructura mecànica única us ofereix un xoc de ciència i tecnologia. El moviment del braç del robot de cinc eixos pot pujar i baixar lliurement i, al mateix temps, també té la funció de càmera i il·luminació, de manera que es pot moure lliurement pels conductes.
Especificació
| Fulla de dades tècniques | |
| Model núm. | KT-988 |
| Nom | Robot d'inspecció de conductes |
| Voltatge | 220-240V/110V |
| Poder | 200W |
| Cable | 20m |
| llums UV | 18W |
| Càmera | Sí |
| Mida del gabinet | 480 * 350 * 220 mm |
| Mida del robot | 225 * 280 * 103 mm |
| paquet | Exporta el paquet estàndard |
| Llista d'embalatge estàndard | Unitat principal 1pc Robot d'inspecció 1 unitat |
| Avantatges | 1. Càmera HD 2. Llum LED 3. Pantalla HD 4. Recollida i inspecció de pols 5.El braç del robot es pot aixecar lliurement 6. Comandament a distància 7.Llums UV per a la desinfecció |
Foto del producte

Exposició

Preguntes freqüents
P: Quin és el vostre MOQ?
R: No hi ha MOQ. Tenim la majoria de màquines en estoc.
P: Quant de temps és el vostre termini de lliurament?
R: El termini de lliurament general és de 3-7 dies després de rebre el pagament.
P: Quin és el vostre termini de pagament?
R: Per a comandes petites, és un dipòsit del 100 per cent. Per a comandes grans, és un dipòsit del 50 per cent i un saldo del 50 per cent abans de l'enviament.
P: Quina forma de pagament podeu acceptar?
R: T/T, Western Union, targeta de crèdit, etc. Acceptem qualsevol termini de pagament convenient i ràpid.
Etiquetes populars: equips d'inspecció de conductes i climatització, Xina, fàbrica, preu, barat, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Potser també t'agrada
Enviar la consulta

