Productes
Màquina de neteja de fums per al sistema d'escapament
Nom del producte: màquina de neteja de fums per al sistema d'escapament
Preu: 2300-$2600
Funció
1. Paràmetre del producte
| Fulla de dades tècniques | |
| Model núm. | KT-8001 |
| Nom | Màquina de neteja de fums per al sistema d'escapament |
| Voltatge | 220-240V/110V |
| Poder | 1500W |
| Actual | 5A |
| Velocitat del raspall | 0-1400rpm, ajustable en continu |
| Mànega | 22 mm * 15 m (es pot personalitzar) |
| Gamma de conductes aplicable | 100-800mm |
| Pes | 93 kg |
| Mida | 1000 * 580 * 1000 mm |
| paquet | Exporta el paquet estàndard |
| Llista d'embalatge estàndard | Unitat principal: 1 unitat Mànega: 1 unitat Raspall: 300/400/500/600 mm, 1 unitat per a cada mida Bomba d'aspiració: 1 unitat Tub d'aigua: 20m * 1pc |
2. Descripció del producte
La màquina de neteja de fums KT-8001 per al sistema d'escapament, que està especialment desenvolupada per a conductes de fums de cuina en restaurants, hotels, etc. Hi ha raspalls d'acer per a la vostra opció per netejar els conductes d'oli pesats. I la velocitat del raspall és de fins a 1400 rpm amb una gran potència de 1500 w, de manera que us pot oferir el millor efecte de neteja.
La màquina de neteja de fums KT-8001 proporciona neteja per a conductes verticals i horitzontals. I el rang de conductes aplicable és de 100 mm a 800 mm.
Avantatges del producte:
Màquina de neteja de fums KT-8001 per al sistema d'escapament
1. Us enviem 4 pinzells gratuïts amb mides diferents
2. Proporcioneu un raspallat amb aigua freda, neteja química i neteja amb aigua calenta.
3. Pot ruixar netejador alcalí.
4. Tenim un generador d'escuma per col·laborar amb KT-8001 si el necessiteu.
5. Disseny innovador, la taxa de descalcificació és superior al 90 per cent.
6. Amb bomba d'aire per a la succió d'aigua
Etiquetes populars: màquina de neteja de fums per al sistema d'escapament, Xina, fàbrica, preu, barat, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Potser també t'agrada
Enviar la consulta



