Productes
Equip de neteja de la caputxa del conducte de greix de l'hotel
El generador d'escuma de neteja de la campana de cuina KT-8050
Preu: $ 1200- $ 2400
Funció
Breu introducció de l'equip de neteja de la caputxa del conducte de greix de l'hotel
El generador d'escuma de neteja de campana de cuina KT-8050 pot treballar amb la màquina de neteja d'escapament de cuina KT-8001, que es desenvolupa especialment per a conductes de fum de cuina en restaurants, hotels, equipant-se amb un innovador netejador de raspall i esprai al mateix temps. El generador d'escuma de neteja de la campana de cuina té capacitats eficients de desinfecció i neteja.
Especificació de l'equip de neteja de la caputxa de conducte de greix d'hotel
| Model no. | KT-8050 |
| Nom | Equip de neteja de la caputxa del conducte greix de l'hotel |
| Voltatge | 220-240V/110V |
| Poder | 1500W |
| Pressió | 0.15-0.25mpa |
| Pes | 30kg |
| Mida | 34*54*94cm |
| Mànega | PVC, 5m * 10mm |
| Llista d'embalatge estàndard | Unitat principal: Mànega 1pc: 1pc |


PER QUÈ NOSALTRES
△ Tenim més de 13 anys d'experiència en la fabricació.△ Hem obtingut la certificació de CE.
△ Els nostres productes tenen almenys 1 any de garantia.
△ Tenim un equip de QC de 10 persones per comprovar i gaurantear la qualitat.
△ Els nostres clients cobreixen tot el món.
△ Podem prometre un curt termini de lliurament.
△ Som molt professtionals en els negocis internacionals, estem familiaritzats amb totes les regles de
negocis internacionals.
Etiquetes populars: equip de neteja de la caputxa del conducte d'hotel, Xina, fàbrica, preu, barat, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Potser també t'agrada
Enviar la consulta



