Productes
Campana de cuina Equips de neteja de conductes de cuina
Model: KT-8001
Preu: 2300-$2400
Funció
Descripció del producte
L'equip de neteja de conductes de cuina de campana de cuina admet el raspallat, la neteja química i la neteja amb aigua calenta. Forta capacitat de disminució, alta eficiència.
L'equip de neteja de conductes de cuina de la campana de cuina es pot connectar a un raspall de niló o un raspall de filferro. Ajust continu de la velocitat del raspall, admet la rotació positiva i negativa.
I els equips de neteja de conductes de cuina de campana de cuina es poden connectar a la nostra màquina d'escuma per fer el raspallat d'escuma.
Fitxa de dades
| Model núm. | KT-8001 |
| Nom | Màquines de neteja de conductes de greix de campana de cuina |
| Voltatge | 220-240V/110V |
| Poder | 1500W |
| Actual | 5A |
| Velocitat del raspall | 0-1400rpm, ajustable en continu |
| Eix flexible | 22 mm * 15 m (es pot personalitzar en 30 m com a màxim) |
| Interval de conductes aplicable | 100-800mm |
| Pes | 93 kg |
| Mida | 1000 * 580 * 1000 mm |
| paquet | Caixa de fusta d'exportació |
| Llista d'embalatge estàndard | Unitat principal, 1 unitat; Eix flexible, 1 unitat * 15 m; Bomba d'aspiració, 1 unitat; Raspall 4pcs: raspall de niló / raspall d'acer; Tub d'aigua, 1 unitat * 20 m; Interruptor de peu, 1 unitat. |
Foto del producte



Serveis
Serveis de prevenda:
1. Oferir suport tècnic professional.
2. Envieu el catàleg de productes i el manual d'instruccions.
3. Si teniu cap pregunta, poseu-vos en contacte amb nosaltres en línia o envieu-nos un correu electrònic, us prometem que us respondrem per primera vegada!
4. Les trucades o visites personals són molt benvingudes
Venda de serveis:
1. Prometem honestos i justos, és un plaer servir-vos com a consultor de compres.
2. Garantim la puntualitat, la qualitat i les quantitats implementar estrictament els termes del contracte.
Servei post-venda:
1. On comprar els nostres productes amb 1 any de garantia i manteniment durant tota la vida.
2. 24-hores de servei telefònic.
3. Un gran estoc de components i peces, peces de fàcil desgast
Productes relacionats

Informació de contacte

Etiquetes populars: campana de cuina equip de neteja de conductes de cuina, Xina, fàbrica, preu, barat, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Potser també t'agrada
Enviar la consulta



