Productes
Funció
1. Paràmetre del producte
| Fulla de dades tècniques | |
| Model núm. | KT-208 |
| Nom | Netejador de tubs |
| Voltatge | 220-240V/110V |
| Poder | 375W |
| Velocitat del raspall | 900 rpm |
| Eix flexible | 6/8/10/12 mm * 7,6 m (es pot personalitzar) |
| Pes | 19 KG |
| Mida | 185 * 335 * 355 mm |
| paquet | Exporta el paquet estàndard |
| Diàmetre del tub aplicable | 6.5-25.4mm |
| Llista d'embalatge estàndard | Unitat principal: 1 unitat Eix flexible: 7,6 m * 2 peces Raspall: 10 unitats Tub d'aigua: 20m * 1pc Interruptor de peu: 1 unitat |
| Avantatges | 1.L'aigua s'introdueix directament a l'eix per protegir la unitat principal de l'aigua 2.Disseny portàtil 3.Raspall amb raig d'aigua 4.Interruptor de peu |


2. Descripció del producte
La màquina de neteja de tubs d'eix flexible és adequada per a tot tipus de neteja interna de tubs. La màquina de neteja de tubs d'eix flexible té un rendiment estable.
3. Característiques:
Rendiment estable
Línies de control dual
Línia principal més línia d'espera
Assegurar la bona realització del projecte.
Estrella del rendiment econòmic de la màquina de neteja de tubs d'eix flexible
Un any de garantia per a la màquina de neteja de tubs d'eix flexible
PMF
1. On es troba la vostra fàbrica?
A la ciutat de Hefei, Xina.
2. Quan es va establir la vostra fàbrica?
Des del 2003
3. Quin és el teu mercat principal?
Europa, Amèrica del Nord, Amèrica del Sud, Austràlia, Orient Mitjà, etc.
4. Quants metres quadrats de la vostra fàbrica?
Més de 3000 metres quadrats.
5. Quants treballadors a la vostra fàbrica?
120 treballadors.
Etiquetes populars: màquina de neteja de tubs d'eix flexible, Xina, fàbrica, preu, barat, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Potser també t'agrada
Enviar la consulta



