Productes
Equips de neteja d'intercanviador de calor
Equip de neteja d'intercanviadors de calor
Model: KT-202
Preu: 950-$1200
Funció
1. Paràmetre del producte
| Fulla de dades tècniques | |
| Model núm. | KT-202 |
| Nom | Equip de neteja d'intercanviadors de calor |
| Voltatge | 220-240V/110V |
| Poder | 375W |
| Velocitat del raspall | 0-1400r/min, ajustable en continu |
| Eix flexible | 6/8/10/12 mm * 7,6 m (es pot personalitzar) |
| Pes | 27,5 kg |
| Mida | 400 * 225 * 405 mm |
| paquet | Exporta el paquet estàndard |
| Diàmetre del tub aplicable | 6.35-25.4mm |
| Llista d'embalatge estàndard | Unitat principal: 1 unitat Eix flexible: 7,6 m * 2 peces Raspall: 10 unitats Tub d'aigua: 20m * 1pc Interruptor de peu: 1 unitat |
| Avantatges | 1. Línies de control doble amb una línia de recanvi 2. Disseny de rodes per a portàtils 3.L'aigua s'introdueix directament a l'eix per protegir la unitat principal de l'aigua 4.Rotació positiva i negativa 5.Raspall amb raig d'aigua 6.Interruptor de peu |


2. Descripció del producte
Els equips propensos a la contaminació com el condensador, el refrigerador, l'evaporador, l'intercanviador de calor són millors per netejar.
La velocitat del capçal del raspall fins a 900 rpm, al mateix temps, la injecció d'aigua des de l'eix flexible que netejarà fàcilment els tubs dels equips de neteja de l'intercanviador de calor.
Avantatges
KT-202 Equip de neteja de l'intercanviador de calor:
El nostre servei
1. Garantia: un any de garantia
2. Recanvis: Oferim recanvis durant tot l'any a preu de cost per als nostres antics clients.
3. Funcionament i manteniment: us oferirem un manual d'operacions detallat, assegurant-vos que el podeu utilitzar perfectament.
4. Servei en línia: la teva pregunta serà contestada en 24 hores durant els dies laborables, 48 hores durant les vacances.
Etiquetes populars: equip de neteja d'intercanviador de calor, Xina, fàbrica, preu, barat, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Potser també t'agrada
Enviar la consulta


