Productes
Funció
1. Paràmetre del producte
| Fulla de dades tècniques | |
| Model núm. | KT-202 |
| Nom | Netejador de tubs refrigeradors kt202 |
| Voltatge | 220-240V/110V |
| Poder | 375W |
| Velocitat del raspall | 0-1400r/min, ajustable en continu |
| Eix flexible | 6/8/10/12 mm * 7,6 m (es pot personalitzar) |
| Pes | 27,5 kg |
| Mida | 400 * 225 * 405 mm |
| paquet | Exporta el paquet estàndard |
| Diàmetre del tub aplicable | 6.35-25.4mm |
| Llista d'embalatge estàndard | Unitat principal: 1 unitat Eix flexible: 7,6 m * 2 peces Raspall: 10 unitats Tub d'aigua: 20m * 1pc Interruptor de peu: 1 unitat |
| Avantatges | 1. Línies de control doble amb una línia de recanvi 2. Disseny de rodes per a portàtils 3.L'aigua s'introdueix directament a l'eix per protegir la unitat principal de l'aigua 4.Rotació positiva i negativa 5.Raspall amb raig d'aigua 6.Interruptor de peu |


2. Descripció del producte
Netejador de tubs refrigeradors kt202
El netejador de tubs refrigeradors kt202 està desenvolupat especialment per a la neteja de tubs.
L'abast de l'àrea de neteja són condensadors, refrigeradors, evaporadors, intercanviadors de calor, etc.
El capçal del raspall és d'alta velocitat de fins a 900 rpm. Al mateix temps, l'aigua s'injecta des de l'eix flexible que pot netejar els tubs més fàcilment.
El nostre servei
1. Garantia: un any per a la màquina principal, excloent les peces de fàcil desgast. Durant aquest període, en cas de dany o avaria, repararem per substituir la peça de recanvi lliurement, mentre que el comprador ha de suportar el transport de mercaderies a l'estranger.
2. Recanvis: Oferim recanvis durant tot l'any a preu de cost per als nostres antics clients.
3. Funcionament i manteniment: us oferirem un manual d'operacions detallat, assegurant-vos que el podeu utilitzar perfectament.
4. Servei en línia: la teva pregunta serà contestada en 24 hores durant els dies laborables, 48 hores durant les vacances.
Etiquetes populars: Netejador de tubs refrigeradors kt202, Xina, fàbrica, preu, barat, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Potser també t'agrada
Enviar la consulta




