Productes
Robot netejador de conductes d'aire
1. aplicable per a conductes de CA 250-800mm
2. velocitat de marxa del robot 0,3m/s
3. neteja amb 2800W de gran potència
4. velocitat del raspall 500 rpm
5. Capacitat d'aspiració 1180 CFM (2000 m³/h)
6. fust 15m
7. Càmera HD i emmagatzematge de vídeo
8. Preu: 4500-$3800
Funció
Robot netejador de conductes d'aire KT-976
Avantatges:
1. Normalment els conductes de ventilació són personalitzats, amb diferents amplades i alçades. Els nostres robots poden netejar conductes amb una amplada de més de 350 mm i una alçada de 250-800 mm, que compleix la majoria dels dissenys de conductes del mercat. Al mateix temps, oferim un servei personalitzat si la mida de la vostra canonada supera aquest rang.
2. El cap i la part inferior del robot estan equipats amb raspalls de neteja. El braç robòtic es pot aixecar i baixar arbitràriament. La direcció de marxa del robot es pot ajustar en qualsevol moment. Pot passar fàcilment pel colze i netejar l'interior de la canonada 360 graus.
3. El port d'aspiració i el raspall funcionen al mateix temps, xucla mentre escombra, la potència d'aspiració arriba als 1180cfm i l'efecte de neteja es troba en una posició de lideratge en els mateixos productes.
4. El capçal de llum brillant i la càmera d'alta definició fan que l'efecte de neteja sigui clarament visible, i el contingut de la càmera es pot descarregar i emmagatzemar en qualsevol moment, de manera que el treball i l'acceptació es poden completar fàcilment.

Per què triar el nostre robot netejador de conductes?
Els nostres robots de neteja de conductes poden arribar a zones que els humans no poden, i els nostres robots amb càmera us poden mostrar contaminants ocults als conductes de climatització que la inspecció visual humana no pot fer. El nostre robot de neteja de conductes pot netejar les cantonades més difícils d'arribar del vostre conducte, donant-vos un aire súper net i saludable que és impossible amb qualsevol altre procés de neteja. No es pot ignorar l'impacte de la mala qualitat de l'aire interior (IAQ) en la salut dels empleats i hostes.
Durant els nostres anys de neteja, hem trobat els contaminants més sorprenents i inimaginables, com ara ocells morts, rates, excrements d'animals i fins i tot gossos morts, aquests conductes d'aire! Utilitzant el nostre robot de neteja de conductes d'última generació, vam eliminar amb èxit tots els contaminants mortals dels conductes de climatització i els vam desinfectar per fer-los segurs i saludables. Les nostres càmeres ho enregistren tot i us el presentem perquè enregistreu i utilitzeu.
Preguntes freqüents:
Q1. Podem fer una comanda de mostra?
R: Sí, el nostre MOQ és 1 conjunt, benvingut a iniciar una cooperació
P2. Què passa amb el temps de lliurament?
R: Es triguen 3-5 dies laborables després de col·locar la mostra i 10-30 dies per a la producció en massa. cost d'enviament aeri 1-2 setmanes, cost d'enviament marítim 1-2 mesos.
P3: Quin és el període de garantia del producte?
R: Oferim 1 any de garantia per als nostres productes, amb peces gratuïtes i suport tècnic de per vida
P4: Per què utilitzar el nostre robot de neteja de conductes?
Disseny de carro, control remot intel·ligent, amb funció de buit, pot ser operat per una sola persona, estalvieu temps i costos laborals.
| Nom del producte | Robot netejador de conductes d'aire |
| Model núm. | KT-976 |
| Poder | 2800w |
| Voltatge | 220-240opció v/110v/120v |
| Freqüència | 50HZ/60HZ |
| Velocitat del raspall | 500 rpm ajustable en continu |
| Mànega | 15m |
| Gamma de conductes aplicable | 250-800mm |
| Capacitat d'aspiració | 1180 CFM (2000 m³/h) |
| Càmera | HD |
| Velocitat de funcionament del robot | 0.3m/s |
Etiquetes populars: robot netejador de conductes d'aire, Xina, fàbrica, preu, barat, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Potser també t'agrada
Enviar la consulta



