Productes
Eina de raspall de neteja de conductes de ventilació de l'assecador
Model: KT-926
Preu: 900-$1000
Funció
1. Paràmetre del producte
| Fulla de dades tècniques | |
| Model núm. | KT-926 |
| Nom | Eina de raspall de neteja de conductes de ventilació de l'assecador |
| Voltatge | 220-240V/110V |
| Poder | 550W |
| Velocitat del raspall | 0-1400rpm, ajustable en continu |
| Mànega | 16 mm * 15 m (es pot personalitzar) |
| Gamma de conductes aplicable | 50-800mm |
| Actual | 7A |
| Pes | 35 kg |
| Mida | 440 * 240 * 320 mm |
| paquet | Exporta el paquet estàndard |
| Llista d'embalatge estàndard | Unitat principal: 1 unitat Mànega: 1 unitat Raspall: 300/400/500/600 mm, 1 unitat per a cada mida |




2. Descripció del producte
L'eina de raspall de neteja de conductes de ventilació de l'assecador és adequada per a la neteja de pols en conductes d'aire d'aire condicionat central, molí fariner, planta química i altres conductes. El raspall de neteja de l'eina de neteja de conductes de ventilació de l'assecador gira a gran velocitat per netejar la pols dins dels conductes.
Avantatges del producte:
Neteja dels conductes verticals/horitzants/rodons/rectangulars tots.
0-1400Velocitat del raspall rpm ajustable.
Alta velocitat de neteja a 1400 rpm màxim.
Apte per a diferents tipus de neteja de conductes.
Llarga distància de neteja. Pot netejar 30 metres alhora.
50-800mm, àmpliament aplicable.
PMF
P: Podeu fer el nostre propi embalatge?
R: Sí, només proporcioneu el disseny del paquet i produirem el que vulgueu. També tenim el dissenyador professional que us pot ajudar a fer el disseny de l'embalatge.
P: Quants tipus diferents de productes fabrica la vostra empresa?
R: Ara produïm principalment tipus de màquines de neteja de conductes d'aire, màquines de neteja d'escapament de cuina, netejadors de tubs, etc.
P: Quina manera d'enviament podeu proporcionar?
R: Podem proporcionar enviament per mar, per aire i per missatgeria.
P: Quin és el vostre servei postvenda?
R: El nostre període de garantia de qualitat és d'un any. Qualsevol problema de qualitat es resoldrà a la satisfacció del client.
Etiquetes populars: eina de raspall de neteja de conductes de ventilació de l'assecadora, Xina, fàbrica, preu, barat, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Potser també t'agrada
Enviar la consulta



