Productes
MÀQUINA DE NETEJA DE CONDUCTES HVAC
MÀQUINA DE NETEJA DE CONDUCTES HVAC
Model: KT-836
Funció: raspallat, aspiradora i càmera
Preu:2500-$2800
Funció
LA MÀQUINA DE NETEJA DE CONDUCTES HVAC s'utilitza principalment en la neteja de conductes, raspallat, detecció, gravació de vídeo, aspiradora.
Especificació
| Fulla de dades tècniques | |
| Model núm. | KT-836 |
| Nom | MÀQUINA DE NETEJA DE CONDUCTES HVAC |
| Voltatge | 220-240V/110V |
| Poder | 2800W |
| Velocitat del raspall | 0-1400rpm, ajustable en continu |
| Capacitat d'aspiració | 2000m³/h |
| Càmera | Càmera HD, pantalla LCD HD de 10". |
| Mànega | 50 mm * 15 m (es pot personalitzar) |
| Llum | Far LED |
| Conducte aplicable | Vertical, horitzontal, rodó, rectangular |
| Interval de conductes aplicable | 100-800mm |
| Gamma de conductes d'aspiració | 100-500mm |
| Pes | 45 kg |
| Mida de la unitat principal | 460 * 402 * 762 mm |
| paquet | Caixa de fusta d'exportació |
| Llista d'embalatge estàndard | Unitat principal: 1 unitat Mànega: 15 m * 1 unitat Raspall: 300/400/500/600 mm, 1 unitat per a cada mida |
Avantatge del producte:
Foto del producte



PMF
1. Quin és el vostre termini de pagament?
Acceptem TT, LC i west union o podeu pagar en línia amb targeta de crèdit.
2. Teniu servei postvenda?
La nostra qualitat i servei és la nostra vida, de manera que fins i tot després de la vostra compra, encara oferim serveis postvenda, diferents dels altres proveïdors.
3. Quant de temps és el vostre termini de lliurament?
El nostre termini de lliurament és de 3-7 dies, depenent de la vostra quantitat.
4. Teniu un requisit MOQ?
No, no tenim MOQ, així que només podeu demanar 1 joc.
Etiquetes populars: màquina de neteja de neteja de conductes de climatització, Xina, fàbrica, preu, barat, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Potser també t'agrada
Enviar la consulta


