Productes
Màquina de neteja de greixos d'escapament
1. S'utilitza per a la neteja de greixos d'escapament de cuina
2. velocitat 0-1400rps ajustable
3. aplicable per a conductes de 100-800mm
4. neteja amb 1500W de gran potència
5. eix 15m-30m.
6. La bomba de cebament al buit admet aigua calenta i injecció d'agent
7. disseny de la roda universal protable
8. Preu: 2350-$2600
Funció
Per què triar la nostra màquina de neteja de greixos d'escapament de cuina?
La neteja general de la cuina requereix l'eliminació manual de les taques d'oli o la neteja a màquina de les taques d'oli, però és difícil netejar les taques d'oli de manera eficient i a fons. Tanmateix, la nostra màquina 8001 es pot utilitzar amb 8050, equipada amb una canonada de connexió professional per connectar 8050 a 8001, l'escuma rica entra a l'eix de 8001 amb la canonada de connexió, flueix al raspall a través de l'eix. El raspall giratori d'alta velocitat treballa juntament amb l'escuma espantada i, a continuació, utilitzeu la nostra bomba auto-amorçant adjunta per transferir aigua calenta al capçal del raspall per rentar l'escuma i l'oli a la canonada, i la canonada es netejarà.
Avantatge:
1. El 8050 es pot ruixar amb molta escuma amb molt pocs agents. L'escuma pot enganxar-se a tota la paret interior, estar totalment en contacte amb l'oli i dissoldre'ls.
2. El potent motor de 1500 w proporciona una velocitat de raspall de 1400 rpm, el raspall es pot girar cap endavant i cap enrere, netejar sense angle mort.
3. S'utilitza com a conjunt, es pot ruixar mentre es raspalla, doble eficiència.
4. Fàcil d'operar, cada màquina està equipada amb interruptor de peu, roda universal a la part inferior

Preguntes freqüents:
P1: Sou fabricant de maquinària o empresa comercial?
A1: Som un fabricant de màquines fiable i us podem oferir el millor servei. Les nostres màquines es poden personalitzar segons els requisits dels clients. Benvingut a visitar la nostra fàbrica!
P2: Tens un manual o un vídeo d'operació per saber-ne més sobre la màquina?
A2: Sí, tenim vídeos tutorials per a l'ús de la màquina, i els nostres tècnics també respondran les vostres preguntes en línia en qualsevol moment
P3: Oferiu garantia?
A3: Oferim 1 any de garantia, assistència tècnica sense límit de temps.
P4: La màquina només es pot utilitzar amb canonades d'aigua?
A4: La nostra màquina està equipada amb una bomba auto-amorçant, que pot aspirar aigua freda, aigua calenta i productes farmacèutics, i triar el mètode de neteja adequat segons el grau de contaminació del petroli
| Nom del producte | Netejador de conductes d'escapament de cuina |
| Model núm. | KT-8001 |
| Poder | 1500w |
| Voltatge | 220-240opció v/110v/120v |
| Freqüència | 50HZ/60HZ |
| Velocitat del raspall | 0-1400rps ajustable en continu |
| Mànega | 22 mm * 15 mm (es pot personalitzar) |
| Gamma de conductes aplicable | 100-800mm |
| Pes | 93 kg |
| Mida | Unitat principal: 1 unitat Mànega: 1 unitat Raspall: 300/400/500/600 mm, 1 unitat per a cada mida Bomba d'aspiració: 1 unitat Tub d'aigua: 20m * 1pc |
| Nom del producte | Màquina generadora d'escuma |
| Model núm. | KT-8050 |
| Poder | 1500w |
| Voltatge | 220-240opció v/110v/120v |
| Freqüència | 50HZ/60HZ |
| Pressió | 0.15-0.25mpa |
| Actual | 5A |
| Control de pressió | Automàtic |
| Pes | 30 kg |
| Mida | Unitat principal: 1 unitat Mànega: 1 unitat |
Etiquetes populars: màquina de neteja de greixos d'escapament, Xina, fàbrica, preu, barat, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Potser també t'agrada
Enviar la consulta



